ShowBiz

Publikohet video e Almedës 9 vite më parë… ja si i tund të pasmet…


               Publikuar në : 13:10 - 10/09/18 |
mapo.al

Aktorja Almeda është një prej figurave më të njohura shqiptare, e cila pas disa muajsh qëndrimi në Shqipëri për të prenzatuar’ Dancing with the stars’ është kthyer sërish në Turqi pranë familjes së saj.


Jo vetëm në vendin tonë, ajo është e njohur edhe në Turqi, ku ka nisur dhe eksperiencën e saj në ekran.

Së fundmi po qarkullon një video ku Almeda shfaqet në daljet e saja të para në televizion,plot 9 vite më parë. Aktorja kërcen në skenë e veshur me minifund dhe taka, teksa duket super seksi.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas