ShowBiz

Publikohen pamjet kur këngëtari i njohur dhunon dhe kap për fyti të dashurën e tij
               Publikuar në : 14:33 - 28/08/18 |
mapo.al

Disa ditë më parë mediat raportuan se Liam Gallagher ka dhunuar të dashurën e tij, Debbie Gwyther. Sipas raportimeve në media, rokeri anglez e kishte kapur për fyti partneren e tij, gjë që ai e hodhi poshtë përmes një reagimi në rrjetet sociale.


Ai shkroi në Twitter se asnjëherë nuk ka vënë dorë mbi një femër në mënyrë të dhunshme. Po ështu e edhe vet e dashura e Liam ka mohuar se këngëtari i “Oasis” e ka dhunuar atë.

Por e përditshmja britanike The Sun ka publikuar pamjet e regjistuara nga kamerat e sigurisë në Chiltern Firehouse, ku ka ndodhur sherri mes çiftit.

Në të shfaqet këngëtari teksa largohet nga e dashura e tij, e cila vazhdon ta ndjekë. Në atë moment, Gallagher kthehet dhe e kap për fyti Debbien duke e shtyrë prapa.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas