ShowBiz

‘Pse bën si ‘boss-e’ me lekët e burrit’, Angela Martini çmend fansin me përgjigjen…

Pas lidhjes me biznesmenin dhe aktorin rumun modelja shqiptare Angela Martini bën një jetë përrallash.


Një prej fansave të saj e ka pyetur publikisht se pse bën sikur në të vërtetë është ajo zotëruesja e pasurisë së tij.

‘Pse bën si bosse me paratë e burri’ dhe Angela ka një përgjigje që i ka mbyllur gojën të gjtihëve.

‘Sepse paratë e tij janë po aq edhe të miat’ i është kundërpërgjigjur Angela.

Ata janë një çift që nuk jetojnë dot pa njëri-tjetrin, ashtu siç kanë theksuar.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas