ShowBiz

‘Pse bën si ‘boss-e’ me lekët e burrit’, Angela Martini çmend fansin me përgjigjen…


               Publikuar në : 17:47 - 06/08/18 |
mapo.al

Pas lidhjes me biznesmenin dhe aktorin rumun modelja shqiptare Angela Martini bën një jetë përrallash.


Një prej fansave të saj e ka pyetur publikisht se pse bën sikur në të vërtetë është ajo zotëruesja e pasurisë së tij.

‘Pse bën si bosse me paratë e burri’ dhe Angela ka një përgjigje që i ka mbyllur gojën të gjtihëve.

‘Sepse paratë e tij janë po aq edhe të miat’ i është kundërpërgjigjur Angela.

Ata janë një çift që nuk jetojnë dot pa njëri-tjetrin, ashtu siç kanë theksuar.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas