ShowBiz

Provokon Xhemi Shehu, ja si duket me bikini!






               Publikuar në : 18:27 - 16/06/18 |
mapo.al

Moderatorja e Top Channel Xhemi Shehu ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me bikini.


Duket se për Xhemin ka nisur sezoni i pushimeve dhe po i shijon pafund. Ajo që bie në sy është linjat kuruara që moderatorja na tregon përmes bikinive.

Nuk dihet nëse në sezonin e ri televiziv do të ketë ndonjë ndryshim për të, apo do të vijojë të prezantojë spektaklin e humorit.

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas