Kryesore

Provimi i Maturës: Teza e Matematikës del dy orë para mbarimit të testit
               Publikuar në : 12:01 - 13/06/18 |
mapo.al

Rreth 37 mijë maturantë në të gjithë vendin kanë zhvilluar sot provimin e tretë të Maturës Shtetërore atë të Matematikës.


Por teza e Maturës më herët është shpërndarë në rrjetet sociale sesa ka përfunduar në duart e maturantëve.

Ndërkohë  deputeti i Partisë Demokratike, Luciano Boçi ka publikuar në Facebook tezën e provimit ku shkruan se ministria më mirë të heshtë e të fillojë të bëjë punë e jo propagandë boshe.

Postimi i Boçit 

Ja dhe testi i matematikës sot!
Të presim cfarë do na thotë Ministrja.
Unë them më mirë të heshtë e të fillojë të bëj punë e jo propagandë boshe.

testitesti1testi2testi3testi4testi5testi6testi7testi8


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas