KMR

Prostituta qëllon klientin: Nuk po më bënte…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:05 - 11/11/17 |
mapo.al

Një prostitutë qëlloi një klient në kokë pasi ai nuk po i bënte mirë seks oral.


Marissa Wallen, 21 vjeç, e qëlloi dy herë në kokë klientin në shtëpinë e tij, përpara se t’i merrte portofolin dhe të dilte për të shpenzuar paratë.


Ngjarja u regjistrua në SHBA.


Viktima e saj, 36 vjeç, për çudi mbijetoi për mrekulli.


Nëna e një fëmije doli në gjykatë të enjten duke qarë.

Në dosjen e saj lexohet se ajo e qëlloi klientin pasi ai nuk po performonte mirë seksin oral.

Më pas i mori më shumë se 12 mijë dollarë dhe u largua për blerje.

Gjykata ka kërkuar 1 milionë dollarë për lirimin e saj me kusht.

Ajo tha se do ia kërkojë një klienti të rregullt.CLOSE
CLOSE
Pas