KMR

Prostituta qëllon klientin: Nuk po më bënte…

Një prostitutë qëlloi një klient në kokë pasi ai nuk po i bënte mirë seks oral.

Marissa Wallen, 21 vjeç, e qëlloi dy herë në kokë klientin në shtëpinë e tij, përpara se t’i merrte portofolin dhe të dilte për të shpenzuar paratë.Ngjarja u regjistrua në SHBA.

Viktima e saj, 36 vjeç, për çudi mbijetoi për mrekulli.

Nëna e një fëmije doli në gjykatë të enjten duke qarë.

Në dosjen e saj lexohet se ajo e qëlloi klientin pasi ai nuk po performonte mirë seksin oral.

Më pas i mori më shumë se 12 mijë dollarë dhe u largua për blerje.

Gjykata ka kërkuar 1 milionë dollarë për lirimin e saj me kusht.

Ajo tha se do ia kërkojë një klienti të rregullt.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas