KMR

Prostituta jep këshillat e “arta”


               Publikuar në : 22:17 - 28/07/18 |
mapo.al

Ylli i filmave erotik Jena Jameson pas një karrierë të suksesshme në filmat për të rritur (1993-2008), ka disa këshilla për meshkujt. Sot 43-vjeçarja ka vendosur t’u tregojë meshkujve gjithçka që duhet të dinë për të përmirësuar jetën seksuale të femrave.


Komplimentet

Meshkuj cdo ditë thoni të dashurës suaj se ajo ka vithe të shkëlqyera. Po! Edhe pse kjo tingëllon e thjeshtë është shumë e rëndësishme. Kur unë shkoj lakuriq në dhomë, burri im menjëherë më thotë: Oh, Zot, je e pabesueshme dhe kjo më bën shumë më të sigurt gjatë seksit, sepse unë ndjehem më e lirë. Më e rëndësishmja nga të gjitha është që gruaja të ndjehet e bukur, seksi dhe e dëshirueshme.

Kurrë mos flisni për ish-të dashurat

Edhe në qoftë se ju mendoni se po përmendni gabimet e saj, thjeshtë harrojeni. Fakti që juve ju kujtohet ish-e dashura neve na zemëron. Shmangeni atë me çdo kusht. Në qoftë se ajo përpiqet të bisedojë, me mençuri heshtni. Bllokojeni këtë temë pasi gjysma e tyre po ju teston.

Mos nxitoni në seks

Edhe pse jeni të eksituar dhe doni që menjëherë ti hyni punës, mos e bëni. Zvarrite derisa ajo të lutet. Është shumë e rëndësishme, gratë e dinë se si të vlerësojnë. Kur njihni një femër mos shkoni drejt e në seks. Tregoni se ju dini se si të mbani veten nën kontroll dhe dini ta vlerësoni atë. Edhe pse shumë njerëz gjatë vonesës çmenden, por çdo gjë shpërblehet.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas