ShowBiz

“P**ropsh homoseksual, po s’të kapa në mes të Jalës”, sherr mes Olti Currit e Olsit


               Publikuar në : 17:41 - 09/08/18 |
mapo.al

Ndarja mes Olsit dhe Fjorentinës ka shkaktuar një rrëmujë të vërtetë në internet. Këtë ndarje e ka komentuar edhe Olti Curri, i cili ka bërë ironi me fjalët e e Olsit.


Futbollisti nuk e ka lënë me kaq, por e ka çuar edhe më tej debatin mes tyre, duke e akuzuar opinionistin si homoseksual dhe e kërcënon se “dot ë takohen në Jalë”.

Disa minuta më pas Olsi ka fshirë postimin, por pjesë nga biseda mes tyre, ka ngelur…


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas