Auto

Pronar hotelesh në Londër, bossi shkodran “ndez” Tiranën me “bishat e tij luksoze”


               Publikuar në : 21:04 - 14/06/18 |
mapo.al

Mjetet e tij luksoze bien gjithnjë në sy jo vetëm në rrugët e Shkodrës por edhe kur është i pranishëm për të mbyllur marrëveshje biznesi në Tiranë.


Bëhet fjalë për Ylber Bajzanin, biznesmenin shkodran i cili është pronar i disa “bishave” me vlerë të lartë dhe i disa prej hoteleve dhe pub-eve më luksoze në Londër.

I ru shkodran është mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku reklamon jetesën e luksit, makinave të shtrenjta dhe jahtet që ka në pronësi.

Gjithnjë i gjendur në zonat VIP të vendeve më luksoze në Londër, Bajzani reklamon në Instastoryt që poston veshjet e shtrenjta dhe orat disa mijë paundëshe.

Boss-i shkodran zotëron disa automjete të firmave më të njohura si Lamborghini, Rolls Royce, BMW, Porsche etj.

Ai punon si real-estate agent në Londër, me shit-blerje vilash luksoze.

Shkodrani është parë shpesh në shoqërinë e disa personazheve publikë të njohur në fusha të ndryshme si këngëtari Sabri Fejzullahu.

Bajzani është parë edhe në shoqërinë e futbollistëve të njohur Alvaro Morata apo Eden Hazard, por edhe atyre shqiptarë, futbollistit të suksesshëm Shkodran Mustafi.

*Materialet siguruar nga @RichKidsTirana

 

<
>
35267155_350724078665137_6077767804927344640_n 35299207_350725075331704_5024398466806185984_n 35287780_350723501998528_149740311038394368_n 35285823_350724335331778_4079786737230938112_n 35268955_350732315330980_1433940089502695424_n 35238290_350731298664415_465980969245999104_n 35225457_350724591998419_4395227891571359744_n 35229028_350725068665038_562061818609008640_n


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas