Teknologji

Programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram


               Publikuar në : 15:56 - 28/03/18 |
mapo.al

Gjithmonë na vjen inat kur kemi dikë Follow në Instagram dhe ata na kanë bërë Unfollow pa e kuptuar.


 

Por duket se ekziston një program spiun i cili do t’ju tregojë gjithcka që deri më sot ka qenë një sekret që ju ka gërryer nga brenda prej kuriozitetit.

 

Aplikacioni “InstantReport: Followers Stats” zbulon çdo sekret të ndjekësve tuaj në Instagram: kush ju ka bllokuar, kush ju ka bërë unfolloë, kush ju admiron në mënyrë sekrete dhe më shumë se kaq madje.

 

Kushdo që ka një apple mund thjesht ta shkarkojë në Apple Storyn e tijKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas