Kryesore

Protesta: Procedohet deputeti i PD, djali i tij dhe 26 qytetarë…


               Publikuar në : 14:38 - 18/06/18 |
mapo.al

Është fjala për Xhemal Gjunkshin dhe të birin të cilët janë proceduar për tubim të paligjshëm.


Deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi ditën e djeshme është përplasur me policinë gjatë protestës që po zhvillohet kundër kryeministrit Rama në Dibër.

Teksa po protestonte me qytetarët, Gjunkshi sipas PD është tërhequr me dhunë nga policia.

Mësohet se bashkë me deputetin e PD janë proceduar edhe 26 qytetarë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas