Sport

Probleme financiare? Trajneri Ze Maria ende në Tiranë

Ish-trajneri i Tiranës, Ze Maria nuk është larguar ende nga Tirana. Mësohet se shkak i qëndrimit të tij në kryeqytet janë disa çështje ende të hapura me klubin e futbollit Tirana, pasu ende nuk është paguar.

Trana duhet të paguante rrogën e muajit tetor dhe ndonëse nuk është zyrtare nga ana e bardhebluve do të kishte edhe një shpërblim. Refik Halili në konferencën e lamtumirës bëri me dije një fakt të tillë, pra që kishte gjetur marrëveshjen financiare me Ze Marian.Ndërkohë, Ze Maria ka postuar një foto në “Instagram” ku shkruan” “Ishte një nder i vërtetë të bëhesha pjesë dhe të mbroja për një periudhë kohe këto ngjyra dhe të shihja pasionin e vërtetë të këtyre tifozëve! Faleminderit me zemër dhe forca TIRONA! Do të jem gjithmonë një tifoz i juaji”.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas