ShowBiz

Prishtinë/ Ndezi cigare marijuane në skenë, ja si u arrestua rreperi Action Bronson në ‘Sunny Hill’
               Publikuar në : 13:38 - 12/08/18 |
mapo.al

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson, mbrëmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, gjatë performancës së tij në festivalin “Sunny Hill”, që është organizuar në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.


Mirëpo gjatë kësaj nate ka ndodhur edhe një incident, pasiqë është arrestuar reperi me famë Action Bronson, raporton IndeksOnline.

Bronson është arrestuar pasiqë ka ndezur një “joint” (marihuanë) në skenë dhe të njejtën substancë e ka hedhur në drejtim të publikut.

Pas pak minutash ka reguar policia duke e arrestuar për ta dërguar në mbajtje.


Etiketa: , , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas