Humor

Shkrihuni së qeshuri me këto foto… prindërit ju gjejnë të vegjël dhe lozin me ju


               Publikuar në : 16:45 - 17/07/18 |
mapo.al

Shumë prej nesh e dinë çdo të thotë të vihesh në siklet nga prindërit.


Njerëz nga e gjithë bota kanë shpërndarë shakatë më gazmore në internet, pjesa më e madhe të bëra nga baballarët.

Për shembull një baba i bleu fëmijës adoleshent një “toy Yoda” kur ajo në fakt kishte kërkuar një makinë Toyota për ditëlindjen e saj. Shihni galerinë dhe zbavituni!

<
>
ok (1) ok1 ok2 ok4 (1) ok4 ok5 ok6

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas