ShowBiz

Prezantuesja superseksi shqiptare, aktore në një film në Itali

Moderatorja Ilda Bejleri këtë herë ka tërhequr vëmendje për një arritje të saj profesionale.

Zakonisht Ilda përflitet për pozat e saj mjaft të nxehta apo ekspozimet provokuese.Këtë herë moderatorja ka ndarë në rrejtët e saj sociale foto ku tregojnë se tashmë është pjesë e një filmi italian.

Ilda është mjaft krenare për veten si dhe ka pohuar se po e shijon në maksimum këtë eksperiencë të re e cila do të ndërkombëtarizojë emrin e saj.

Por duket se ajo po i futet një tjetër fushe, asaj të aktrimit. Ilda Bejleri do të jetë pjesë e filmit “Rimetti a noi i nostri debiti”, me regji të Antonio Morabito, që tregon historinë e Guidos (Claudio Santamaria), që mundohet të ecë përpara në jetë si të mundet.

“Ndihem me fat që jam pjesë e këtij filmi dhe njëkohësisht po e shijoj në maksimum këtë eksperiencë timen të parë si aktore”, shkruan Ilda në postimin e saj.

<
>
auto_screenshot-10_1525513757-71581381525515305 auto_31232775-283823725489493-8033142109852663808-n_1525513513-17900961525515304 auto_31384590-197752014168178-9091036123005714432-n_1525513520-72722471525515302
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas