Media

Prezantuesja e ‘TCh’ nis sezonin e plazhit, shikoni sa ‘sexy’ duket me bikini…


               Publikuar në : 14:07 - 28/05/18 |
mapo.al

Moderatorja Anjeza Maja ka nisur sezonin e plazhit.


Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet me bikini.

Maja dukej më në formë se kurrë dhe duket se e ka kaluar për këtë sezon provën e bikinit.

<
>
auto_m1_1527423027-90766211527435948 auto_m2_1527423027-80851641527435947 auto_m3_1527423027-59150131527435947 auto_Anjeza_maja11527435946


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas