Kryesore

Prezantohet skuadra më hot e Botërorit në Rusi, do t’jua heqë trurin!
               Publikuar në : 20:35 - 16/06/18 |
mapo.al

Derisa 32 skuadra janë duke luftuar në fazën grupore në Kupën e Botës, një ekip tashmë i ka fituar miliona adhurues pasi Playboy e krijoi formacionin e vet bazë, i cili përbëhet nga modele shumë të bukura ruse.


11-shja startuese që ta heqë trurin u bë publike nga revista e meshkujve para Kupës së Botës 2018, e cila filloi të enjten në Moskë, transmeotn Gazeta Express.

“Siç keni mundur ta dini, në prag të Kupës së Botës, Playboy vendosi t’i dorëzohet frymës së futbollit duke e krijuar skuadrën e vet të përbërë nga vajza të guximshme, hot dhe sportive”, shkroi Playboy në Instagram.

Pasi publikimit të Juve Playboy, revista ua ofroi mundësinë përdoruesve të internetit ta zgjidhnin vajzën më seksi për t’u bërë kapitene e ekipit.

<
>
screenshot-4_1529172896-9280352 screenshot-5_1529172896-7068323 screenshot-6_1529172896-7973807 screenshot-7_1529172896-426687 screenshot-8_1529172896-1413896 screenshot-9_1529172896-8215629 screenshot-1_1529172896-8185940 screenshot-2_1529172896-6138643 screenshot-3_1529172896-5891672

 


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas