Kryesore

Presidenti Trump pret në zyrën e tij Kim-in

               Publikuar në : 11:35 - 31/05/18 |
mapo.al

Në pritje të takimit me diktatorin e Koresë së Veriut, Kim Jong-un, presidenti amerikan, Donald Trump ka pritur një tjetër Kim.


Trump postoi një foto nga takimi me Kim Kardashian në Zyrën Ovale.

Ai e quajti një takim të madh.

Presidenti diskutoi me yllin e shfaqjeve reality për reformën në burgje dhe lehtësimet për dënimet e personave për drogë.

Në fokus të fushatës së Kim Kardashian është lehtësimi i dënimit për stërgjyshen Alice Johnson.

63-vjeçarja është dënuar me burgim të përjetshëm pa të drejtë falje për pjesëmarrje në një grup të trafikut të drogës.

Kim Kardashian mësoi për rastin e saj në rrjetet sociale dhe nisi të lobojë.

Johnson u dënua në vitin 1996 për trafik droge dhe pastrim parash, megjithatë roli i saj në organizatën kriminale ishte minor.

<
>
kim1 kim2 kim3 kim4 kim5 kim6


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas