Aktualitet

Presidenti Meta në Maltë jo vetëm për ekonomi, por dhe “futboll”


               Publikuar në : 22:25 - 23/05/18 |
mapo.al

Presidenti i Republikës Ilir Meta i ndodhur prej dy ditësh në Maltë ku merr pjesë në një forum biznesi ka gjetur kohë për të ndarë momente me ish-futbollistin e njohur në vitet ‘80 Fatos Daja.


Sikurse mësohet dhe nga foto e publikuar nga operatori Gerald Gjogjini Presidenti Meta dhe ish-futbollisti Daja kanë “festuar” rikthimin e K.F. Tirana në Superligë.

Meta Malte (2)


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas