Kryesore

Presidenti Meta feston ditëlindjen e 49-të, ja si e urojnë fëmijët…

Ilir Meta ka festuar sot ditëlindjen e tij të 49-të, e para si President i vendit. Ata që e kanë sjellë vecanërisht në vëmendje këtë ditë të vecante në familjen Meta, kanë qenë fëmijët e tij, Besari dhe vajza e vogël Era.


Ndërsa Era është parë shpesh të jetë protagoniste në faqet e medieve, Besari ndoshta edhe më i tërhequr si natyrë ka preferuar të qëndrojë larg vëmendjes.

Por ndoshta edhe largësia fizike me familjen, pasi tashmë ai është vendosur për studime në Londër, Britani, e ka bërë Besarin më të ndjeshëm, teksa në rrjetet sociale poston për të atin urimin: “Gëzuar ditëlindjen vëlla”.

Ndërsa Era, duket se ka qenë e para që ka përcjellë urimin, kur ora ka kaluar vetëm 1 minutë pas mesnate.

“Gëzuar ditëlindjen idhull”,- shkruan ajo në foton ku shihet Meta me tortën dhe qirinjtë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas