Kryesore

Prapakuintat/ Kush e shoqëroi Haradinajn në ‘Opinion’ ?
               Publikuar në : 22:28 - 19/09/18 |
mapo.al

Në studion e ‘Opinion’ ishte i ftuar kryeministri i Kosovës  Ramush Haradinaj.


Haradinaj foli në studion e ‘Opinion’ për korrigjimin e kufijve të Kosovës dhe marrëveshjet me Serbinë.

Por në prapakuinta të emisionit janë regjistruar disa momente pikante.

Kryeministrin Haradinaj e shoqëronte në TVKlan bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

Ata janë pritur që në hyrje të televizionit nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu dhe kryeredaktorja Desada Metaj.

Ajo që u vu re ishte Anita Haradinaj e cila ndryshe nga burri i saj me kostum zyrtar, ka ardhur e veshur sportive dhe me atlete.

Ndiqni më poshtë atë çfarë ndodhi sonte pas kamerave.

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas