Kryesore, Politika

Prapakuintat/ Kush e shoqëroi Haradinajn në ‘Opinion’ ?

Në studion e ‘Opinion’ ishte i ftuar kryeministri i Kosovës  Ramush Haradinaj.

Haradinaj foli në studion e ‘Opinion’ për korrigjimin e kufijve të Kosovës dhe marrëveshjet me Serbinë.Por në prapakuinta të emisionit janë regjistruar disa momente pikante.

Kryeministrin Haradinaj e shoqëronte në TVKlan bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

Ata janë pritur që në hyrje të televizionit nga drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu dhe kryeredaktorja Desada Metaj.

Ajo që u vu re ishte Anita Haradinaj e cila ndryshe nga burri i saj me kostum zyrtar, ka ardhur e veshur sportive dhe me atlete.

Ndiqni më poshtë atë çfarë ndodhi sonte pas kamerave.

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas