Ngërç

PPP, burim varfërie
               Publikuar në : 11:56 - 14/08/18 |
mapo.al


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Ppp jane instrumenti qe perdor cdo qeveri ne bote per te kontraktu sherbime. Ppp me bashk financim privat shqiptar eshte prosperitet dhe anti fukarallek

    Përgjigju ↓
Pas