ShowBiz

Poza përvëluese! Seksbomba britanike prezanton kalendarin e 2019-s

Mirë se vjen, 2019!

Viti i ardhshëm do të jetë mjaft i këndëshëm – të paktën për të gjithë ata që janë admirues të seksbombës britanike, Kelly Brook.Modelja dhe aktorja e njohur ka përgatitur një kalendar fantastik për vitin 2019, me fotografi mahnitëse, ku ka shfaqur trupin e saj joshës, sidomos gjoksin gjigant.

Ajo është përkujdesur që admiruesit e saj, që do ta blejnë kalendarin e ri, do ta nisin çdo ditë të vitit të ardhshëm me frymëzim të mirë nga fotot e saj seksi.

<
>
kb1_1535907270-1660827 kb2_1535907276-6755568 kb3_1535907276-9576862 kb4_1535907276-9046103 kb5_1535907276-4309735
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas