Media

Postoi foto me fustanin e shkurtër, fansat kapin detajin tek trupi i Ilda Bejlerit


               Publikuar në : 22:59 - 23/07/18 |
mapo.al

Pasi përfundoi me sukses emisionin “Ruski Bar” i cili iu shoqëroi gjatë ndeshjeve të Kampionatit Botëror, Ilda Bejleri ka nisur tashmë pushimet ku po relaksohet e po merr energji të reja përpara projekteve të reja që nisin në sezonin e ri televiziv.


Foto me bikini, Ilda nuk ka postuar ende, por një foto e saj ku shfaqet me fustan të shkurtër dhe trupin e nxirë ka tërhequr shumë vëmendjen. Përpos komplimentave, të tjerë kanë komentuar se moderatorja duket sikur po i shpëton për në tualet, për shkak të pozicionit të trupit.

“Pse pozon gjithmone sikur po te shpeton cici, nuk te pashe nje foto normale drejt standart, me elemente brenda”, i komenton një fanse Ildës dhe moderatorja nuk ja ka lënë mangët përgjigjen.

“Aman mo aman, s’po gjeni rehat. Shfleto galerine se do e gjesh nje foto sic e do. Me qetesi”, ia kthen Ilda.

<
>
-640-0-5b56358051c43 -640-0-5b56357fa2e53 -640-0-5b56357e08825 -640-0-5b56357d6d035


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas