Kronika

Postimi i fundit i oficerit të forcave të NATO-s në Fier që u vetëhelmua
               Publikuar në : 17:59 - 09/08/18 |
mapo.al

Enea Xhaja, pjesëtar i forcave të NATO-s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës, i ka dhene fund jetes mëngjesin e sotëm në Fier duke u vetehelmuar me fotoksinë.


Viktima  banonte në lagjen Kongresi i Përmetit në Fier.

Familjarët janë munduar t’i japin ndihmën e parë, duke e transportuar më pas edhe në urgjencën në spitalin e Fierit, por pa mundur të shpëtojë.

Policia tha se po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, raporton Panorama. I riu ka patur shenja te depresionit dhe ne keto kushte ka konsumuar lenden helmuese e cila i ka marre edhe jeten.

Enea eshte i riu qe shihni ne keto foto, marre nga profili i tij ne rrjetin social Facebook. E pikerisht ketu, po te shohesh pak ore para se te ndermerrte aktin ekstrem per jeten, i riu ka bere nje postim qe ngjall dyshime.

enea nato fier2

Me nje foto nga nje lokal ku ka konsumuar birre dhe nje patatine, ai shkruan:

“Pas shume ftesave te bera per kafe …. dhe asnjeri sishte i disponueshem, nga inati botes do pi per qejf time…”.

enea xhaja postim


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas