ShowBiz

Pornostarja Khalifa tregon se më kë është tifoze dhe me siguri do të zhgënjeheni


               Publikuar në : 13:44 - 25/06/18 |
mapo.al

Aktorja e njohur e filmave porno Mia Khalifa, përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale, ka zbuluar skuadrën për të cilën bën tifo.


Ajo është një nga personazhet më interesante dhe të komentuara në rrjetet sociale, shpesh herë edhe për komentet që bën lidhur me futbollin. Sikurse së fundmi komentoi gabimet e portierit gjerman të Liverpool, Loris Karius në finalen e Champions League ndaj Real Madrid. Por, përveç kësaj 25-vjeçarja ka treguar se është një tifoze e klubit anglez, West Ham.

Ndryshe nga shumë vajza të tjera, të cilat mbështesin ekipet e mëdha si Chelsea, Tottenham, United, City, Liverpool dhe Arsenal, ajo ka zgjedhur “The Hammers”.Khalifa publikoi një foto me fanellën e klubit britanik në profilin e saj në “Instagram”, ku ka tetë milionë ndjekës. “Viti tjetër, viti ynë”- ka shkruar ajo karshi fotos.

 

<
>
Mia-Khalifa-1 mia-khalifa_1510989398140 mia-khalifa-693035 mia khalifa Mia-Khalifa-21 mia-khalifa_1510989398130 mia-khalifa-1 mia-khalifa-7 Mia-Khalifa-Wrestling-2 Former-adult-star-Mia-Khalifas-bikini-photos-go-viral mia-khalifa_149870863950 Mia-Khalifa Mia-Khalifa (1) 58425faa3f5aaMia-Khalifa-2016-08-30-at-11.41.09-AM Mia-khalifa-photos-again1 58425faa3f5aaMia-Khalifa-2016-08-30-at-11.41.09-AM mia-khalifa mia-khalifa-photos-again1 mia-khalifa Mia-Khalifa-Wallpaper-HD-Images-8 mia-khalifa-blasts-bills-safety-duke-williams-again-youtube-thumbnail14836514381484420469 pj6cyq-l-610x610-dress-miakhalifa-babybluedress-flowydress14836514391484420466 Mia-Khalifa-37-640x29714836512681484420467 Hottest-Mia-Khalifa-FB-Instagram-Photos-3-450x45014836512661484420471 mia-khalifa-hottest-pics-8

 

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas