Auto

Porche Cayenne nuk ia del               Publikuar në : 19:49 - 26/12/14 |
mapo.al

porcheKa tentuar që të kalojë lumin me makinën e tij Porche Cayenne por jo gjithçka i shkon sipas parashikimeve.


Në fakt edhe pse një ndër makinat më luksoze dhe të mirat sërish kjo Porche nuk ja ka dalë.CLOSE
CLOSE
Pas