Auto

Porche Cayenne nuk ia del
               Publikuar në : 19:49 - 26/12/14 |
mapo.al

porcheKa tentuar që të kalojë lumin me makinën e tij Porche Cayenne por jo gjithçka i shkon sipas parashikimeve.


Në fakt edhe pse një ndër makinat më luksoze dhe të mirat sërish kjo Porche nuk ja ka dalë.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas