Kronika

Policia reagon pas deklaratës së Kryemadhit për koka të prera: E pavërtetë dhe dashakeqe
               Publikuar në : 22:28 - 20/09/18 |
mapo.al

Deklarata e Monika Kryemadhit në emisionin Open se në Llakatund të Vlorës është gjetur një trup pa kokë, është përgënjeshtruar nga policia.


“Deklarata e kryetares së LSI-së për një ngjarje të rëndë të pretenduar se ka ndodhur në Vlorë, është tërësisht e pavërtetë dhe më e pakta spekulative e dashakeqe. Me përgjegjësi, Policia e Shtetit dekla“Deklarata e kryetares së LSI-së për një ngjarje të rëndë të pretenduar se ka ndodhur në Vlorë, është tërësisht e pavërtetë dhe më e pakta spekulative e dashakeqe. Me përgjegjësi, Policia e Shtetit deklaron se nuk ka evidentuar asnjë ngjarje të tillë”, lexohet në komunikatën e policisë.ron se nuk ka evidentuar asnjë ngjarje të tillë”, lexohet në komunikatën e policisë.

Më parë, Kryemadhi kishte deklaruar: “Dje në Llakatund është gjetur një trup i fshehur me kokë të prerë. Nuk ka asnjë njoftim nga policia për këtë rast. Policia njofton vetëm kur arrestohen njerëz që nuk paguajnë dot 10 mijë lekë energji elektrike, ose për tufa majdanozi”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas