Kronika, Kryesore

Policia publikon videon: 21-vjeçari nga Fieri duke drejtuar automjetin me 162 km/h në…

Policia Rrugore ka vijuar dhe gjatë natës së mbrëmshme kontrollet në rrugë të ndryshme në vend për të evidentuar shkelësit e ligjit.

Në një video të publikuar në Facebook, shkruan se në rrugën Tiranë-Durrës gjatë natës ka lëvizur një 21-vjeçar nga Fieri me 162  km/h.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas