Kronika

Policia publikon videon: 21-vjeçari nga Fieri duke drejtuar automjetin me 162 km/h në…
               Publikuar në : 09:02 - 09/09/18 |
mapo.al

Policia Rrugore ka vijuar dhe gjatë natës së mbrëmshme kontrollet në rrugë të ndryshme në vend për të evidentuar shkelësit e ligjit.


Në një video të publikuar në Facebook, shkruan se në rrugën Tiranë-Durrës gjatë natës ka lëvizur një 21-vjeçar nga Fieri me 162  km/h.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas