Aktualitet

Policia greke infiltron agjentë, goditet grupi shqiptar i trafikantëve
               Publikuar në : 18:00 - 23/04/18 |
mapo.al

Shqiptaret pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës, u kapen teksa tentuan t’i shisnin policeve te infiltruar sasinë e drogës.


Operacioni mësohet të jetë zhvilluar në zonën e quajtur Moustheni në Kavalla.

Pjesë e grupit kriminal edhe 4 shqiptarë të tjerë që ndodhen në burg, të moshës 25, 25, 29 dhe 34-vjeç, të cilëve u komunikua akuza.

Droga e sekuestruar ishte e ndarë në 18 pako me peshë të sakte 111 kg 936 gram. Gjithashtu u sekuestruan dhe  2 automjete dhe 7 celularë.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas