Kronika, Kryesore

Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, një i shoqëruar pas aksionit blic…

Vlora është blinduar këtë mëngjes nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH, ndërsa mësohet se pas këtij aksioni blic është shoqëruar një person.

Ende nuk ka detaje për këtë operacion, por sipas informacioneve paraprake, dyshohet se  personi i shoqëruar posedonte armë dhe drogë.Aksioni ka ndodhur në lagjen Partizani…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas