Kronika

Policia dhe FNSH blindojnë Vlorën, një i shoqëruar pas aksionit blic…
               Publikuar në : 12:24 - 14/09/18 |
mapo.al

Vlora është blinduar këtë mëngjes nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH, ndërsa mësohet se pas këtij aksioni blic është shoqëruar një person.


Ende nuk ka detaje për këtë operacion, por sipas informacioneve paraprake, dyshohet se  personi i shoqëruar posedonte armë dhe drogë.

Aksioni ka ndodhur në lagjen Partizani…


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas