Aktualitet

Polici e zë me grushte nga koka 20-vjeçaren, videoja ‘thyen’ mediat botërore
               Publikuar në : 20:39 - 29/05/18 |
mapo.al

Dy oficerë qëllojnë me grushte në kokë dhe në trup një 20-vjeçare teksa po e arrestonin.


Videoja është postuar në rrjetet sociale të dielën, duke shkaktuar bujë dhe në të duken tre oficerë të departamentit të policisë së Wildwood, SHBA, që po përpiqen të ndalojnë Emily Weinman, 20 vjeçe buzë detit.

Incidenti u shënua në ditën Memoriale, të SHBA-ve.

Një oficer hipën mbi të, tjetri i mban këmbët ndërsa tjetri e qëllon.

Weinman është ndaluar për posedim ilegal alkooli në plazh dhe rezistencë ndaj arrestimit dhe sulm ndaj policëve, madje i ka pështyrë ata.

Nga videoja dëgjohen policët që i thonë vajzës nga Filadelfia, të mos bëjë rezistencë.

<
>
0528-ctm-njbeachpunch-vo-166199-1578836-640x360 052718-cop-punches-woman-beach-index 6856817e-02c9-4af6-b15e-c2fc315620b9-large16x9_ScreenShot20180527at11.52.54PM 1 auto_policiaaa1527548187 debeaf92b69982b118a5b1aa15e82010_XL New Jersey beatdown nj-police-beach police-filmed-punching-woman-in-new-jersey-beach-arrest policet_rrahin_vajzen sei_14404935-e1527498594581 sei_14405113 wildwood-beach-police-scene-1-ht-jt-180527_hpEmbed_8x9_992 wildwood-thumbjpg-45989fe0872c4ce5


Etiketa: , , , , ,

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. E shikoni o milet se cfare ndosh ne Amerike, per posedim te paligjshem alkoli ne plazh qofte edhe feme,r ha dru e arrestohesh, ndersa ne Albanistanin e Sali Kar-xhicit gazetari pra Kryeredaktori letres higjenike RD, qellon Policine ne detyre dhe kthehet ne akuzues, duke pasur mbeshtetje politike nga SHQUP-i dhe Shqu-pisat.

    Përgjigju &amp;darr;
Pas