Sport

Pogba i larguar? Murinjo e bën kapiten për ndeshjen e parë të Junajtid
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:15 - 10/08/18 |
mapo.al

Pol Pogba do të jetë kapiteni i skuadrës së Mançester Junajtid në ndeshjen e parë të “Djajve të kuq”, përballë Lesterit.


Edhe pse flitej shumë për një largim të mesfushorit francez, Murinjo nuk duket aspak i shqetësuar dhe Pogba do të jetë lideri i skuadrës së tij.


Tekniku portugez është ankuar shumë gjatë javëve të fundit për mungesë të blerjeve në kampin e të kuqve të Mançesterit, por yjet që ka në skuadër mund të rivalizojnë me kampionët në fuqi të Sitit.Sot është prova e parë për “Djajtë e kuq” dhe Zhoze Murinjon.
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas