Humor

Po të ishin kështu… nuk do t’u kishin hedhur as q**at! Por do mbani brinjët me dorë me fotot e VIP-ave pa dhëmbë


               Publikuar në : 18:12 - 27/09/18 |
mapo.al

Për dekada të tëra, personazhet e njohur në të gjithë botën kanë krijuar një lloj standardi për bukurinë, duke u kushtuar një rëndësi të madhe mënyrës se si ata duken.


Dhëmbët janë një pikë e fortë e VIP-ave, të cilët shpenzojnë shuma marramendëse në mirëmbajtjen dhe kurimin e tyre.

Në galerinë e mëposhtme do të gjeni disa foto të këtyre të njohurve, por pa dhëmbë.

Ja se si duken ata…

<
>
1-115 2-104 3-92 4-8 5-52 6-43 7-35 8-22 9-21 10-25 11-27 12-19 13-9 14-8 15-5 Formati-83


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas