Kronika

Po shkojnë drejt qelisë me ‘t’shtyme’
               Publikuar në : 17:40 - 13/11/14 |
mapo.al

burguIsh- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në Facebook, të një furgoni policie, të cilin e shtyjnë nga pas disa persona, nën mbikëqyrjen e një polici.


Sipas Berishës, këta që shtyjnë makinën janë të burgosur.

“Për të qeshur dhe për të qarë! Në këtë foto që vjen nga Shkodra janë të burgosurit që shtyjnë makinën e “çunave”. Ky është shteti i vajmedetit!!” shkruan Berisha.

Në fakt fotot e makinave të policisë të ngelura mes rrugëve e duke u shtyrë nga pas ishin të zakonshme edhe në kohën kur qeveriste Partia Demokratike.loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas