ShowBiz

Po pret të bëhet nënë, por Kate Upton duket e mahnitshme në të brendshme

Modelja mahnit edhe pse është shtatzënë. Kate Upton ka bërë një set fotografik në të brendshmet e koleksionit më të ri të firmës ‘Yamamay”.


E megjithëse ajo ka zbuluar se është shtazënë dhe po pret fëmijën e parë, modelja duket në super formë.

Fotografitë duhet të jenë bërë në javët e para të shtatzënisë e megjithatë, Kate vetëm sa po zbukurohet edhe më shumë nga kjo pritje.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas