ShowBiz

Po pret të bëhet nënë, por Kate Upton duket e mahnitshme në të brendshme


               Publikuar në : 17:45 - 12/09/18 |
mapo.al

Modelja mahnit edhe pse është shtatzënë. Kate Upton ka bërë një set fotografik në të brendshmet e koleksionit më të ri të firmës ‘Yamamay”.


E megjithëse ajo ka zbuluar se është shtazënë dhe po pret fëmijën e parë, modelja duket në super formë.

Fotografitë duhet të jenë bërë në javët e para të shtatzënisë e megjithatë, Kate vetëm sa po zbukurohet edhe më shumë nga kjo pritje.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas