Kronika

Po kalonin kufirin, kapen 4 emigrantë të paligjshëm në Korçë

Policia Kufitare ka kapur 4 emigrantë të paligjshëm në kufirin e gjelbër, 3 shtetas sirianë dhe 1 palestinez.


Emigrantët janë kapur në piramidën nr. 3 në kufirin e gjelbër.

Ata kanë qenë duke ecur në këmbë, ndarsa janë kapur nga Polici Kufitare.

4 emigrantët janë nisur drejt qendrës së azilkërkuesve në Tiranë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas