ShowBiz

‘Po ça je ti mi goce’, befason këngëtarja me komentin ndaj Klaudia Pepës
               Publikuar në : 14:26 - 25/07/18 |
mapo.al

Postimet e balerinës Klaudia Pepa janë ndër të parat që tërheqin vëmëndjen e ndjekësve në rrjetet sociale.


Por këtë herë mes shumë komplimentash ajo ka marrrë një reagim dhe nga këngëtarja Elhaida Dani, e cila ka mbetur e mrekulluar me postimin e balerinës.

“Po ça je ti mi goce”, ka komentuar këngëtarja në postimin e balerinës.
 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/po-ca-je-ti-mi-goce-befason-kengetarja-me-reagimin-ne-foton-sexy-te-klaudia-pepes-561641/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas