ShowBiz

‘Po ça je ti mi goce’, befason këngëtarja me komentin ndaj Klaudia Pepës

Postimet e balerinës Klaudia Pepa janë ndër të parat që tërheqin vëmëndjen e ndjekësve në rrjetet sociale.

Por këtë herë mes shumë komplimentash ajo ka marrrë një reagim dhe nga këngëtarja Elhaida Dani, e cila ka mbetur e mrekulluar me postimin e balerinës.“Po ça je ti mi goce”, ka komentuar këngëtarja në postimin e balerinës.
 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/po-ca-je-ti-mi-goce-befason-kengetarja-me-reagimin-ne-foton-sexy-te-klaudia-pepes-561641/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas