Media

Po Arbana Osmani ku humbi vallë…?

Arbana Osmani është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar.

Programet e moderuar prej saj, ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’ renditen ndër më të ndjekurit nga teleshikuesit.Por duket se kohët e fundit ajo e ka humbur paksa interesin për të komunikuar me fansat përmes rrjeteve sociale. Menjëherë pas përfundimit të sezonit të dytë të  ‘Dua të të bëj të lumtur’, moderatorja e shkëputi totalisht komunikimin në Instagram.

Në dallim nga mikesha e saj Xhemi Shehu, që është dhe më tepër aktive seç pritej kohët e fundit, Arba Osmani është ‘bërë për mall’ me ndjekësit e saj.

Ku të ketë humbur vallë…?!

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas