Kronika

“Plumbi më preku vetëm gishtin”, i riu shqiptar tregon tmerrin e sulmit me armë në SHBA
               Publikuar në : 21:48 - 26/08/18 |
mapo.al

Disa persona mësohet të kenë mbetur të vdekur nga një sulm me armë zjarri që ndodhi në një një kompleks lojërash në Florida këtë të diel. Sherifi i zonës ka raportuar për disa persona të tjerë të plagosur dhe ka bërë thirrje për njerëzit që të largohen nga zona.


Sipas raportimeve sulmi ndodhi gjatë një turneu video lojërash.

Ndërkohë në vendngjarje ka qenë edhe një i ri shqiptar, Drini Gjoka, i cili e ka përshkruar ngjarjen si “ditën e tij më të keqe që ka pasur ndonjëherë”.

“Jam shumë me fat. Plumbi më preku vetëm gishtin”, ka postuar ai në Twitter.

/abcnews


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas