Humor

Pas fitores së Rusisë, plas humori në rrjete sociale…


               Publikuar në : 19:42 - 01/07/18 |
mapo.al

Fitorja e Rusisë përballë Spanjës, është aq e pabesueshme por duket dhe po aq e pavërtetë, duke parë mënyrën se si është duke u zhvilluar ky kampionat botëror deri tani.


Pas kualifikimit të Rusisë, ka plasur gallata në rrjete sociale.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas