Sport

Plagoset me plumb zv/presidenti i Trabzonsporit
               Publikuar në : 16:37 - 23/01/12 |
mapo.al

Zëvendëspresidenti i Trabzonsporit, Nevzat Sakar është qëlluar në këmbë kurse policia është ende në kërkim të identifikimit të autorit, ka njoftuar uebfaqja zyrtare e klubit turk, të dielën. Zyrtari i lartë i Trabzonsporit u sulmua të dielën rreth orës 02:30 ndërsa ishte duke qëndruar jashtë shtëpisë së tij. Besohet se në drejtim të tij janë shtënë tre plumba, një prej të cilëve e qëlloi në këmbë. Edhe pse i dëmtuar, Sakar është larguar nga spitali dhe është duke u rikuperuar në shtëpi. Sot, ai pritet të mbajë një konferencë për shtyp rreth incidentit.


 loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas