Aktualitet, Kryesore

Pjesë e bandës së Shijakut: Arrestohen dy shqiptarët…

2 shqiptarë kanë rënë në pranga gjatë një operacioni në bashkëpunim me policinë shqiptare dhe atë italiane.


Ata ishin shpallur në kërkim nga shteti fqinj për trafik droge.

Astrit Keçi dhe Shkëlqim Sufja ishin në kërkim nga policia italiane që prej vitin 2006, ndërsa tashmë është bërë e mundur kapja dhe arrestimi i tyre.

Ata janë arrestuar njëri në Durrës dhe njëri në Lezhë.

Ata njiheshin si pjesë e bandës “Keçi” në Shijak.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas