Kryesore

‘Pikon nga qielli’/ Ja 4 shenjat që do t’u buzëqeshë fati sot
               Publikuar në : 08:45 - 18/11/18 |
mapo.al

Dita e diel parashikohet të jetë fantastike për 4 shenja Horoskopi. Sipas astrologëve shenjat më të favorizuara për ditën e nesërme janë: Binjakët, Gaforrja, Luani dhe Bricjapi.


Binjakët-Ditë e bukur për të dashuruarit. Pasdite dhe në mbrëmje do ndodhin gjërat më të bukura. Buxheti do stabilizohet vetëm falë ndihmës se njerëzve të afërt.

Gaforrja-Gjendja financiare për fat të do të jetë optimale. Ata që janë në një lidhje do e forcojnë bashkëpunimin në çift dhe e gjithë kjo falë disa projekteve të përbashkëta.

Luani-Financat do të jenë mjaft të mira. Puna e palodhur do të shpërblehet. Jeni shenjë që pas një durimi të gjatë, nuk toleroni padrejtësitë.

Bricjapi-Yjet parashikojnë një shumë parash për ju. Kjo do jua bëjë ditën shumë të bukur. Nga energjia pozitive, gjërat do ju ecin mbarë edhe në dashuri.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas