ShowBiz

Pesë muajshe shtatzënë, nuk do t’u besoni syve si duket tani Marina Fara

Disa muaj më parë në media u përhap lajmi se Marina Fara është në pritje të ëmbël të fëmijës së parë. Kudo filluan të qarkullonin disa foto ku përveç fytyrës së partnerit që ajo e kishte mbajtur të fshehtë, u zbuluan edhe momente gjatë vizitës tek gjinekologu, ku çifti po shikonte fëmijën.


Pas lajmit të shtatzënisë Marina vendosi të mbyllte çdo rrjet social dhe rrallë e kemi parë të shfaqet në publik gjatë pritjes së ëmbël. Mirëpo së fundmi, teksa është në muajin e pestë të shtatzënisë, Aurela Gaçe ka publikuar në Instastory foto të Marinës që i kanë lënë të gjithë gojëhapur.

Teksa ka pozuar me Aurelën, Marina shfaqet tepër elegante dhe nuk i bie aspak në sy barku i fryrë, megjithëse tashmë është pesë muajshe shtatzënë.

<
>
-640-0-5b7aa97b05547 -640-0-5b7aa97c30070 -640-0-5b7aa97d02182 -640-0-5b7aa97da059c
PasPara

1 koment

  1. ore ju jeni loqe apo cfare , nuk e kuptoni qe nuk eshteme shtatzen.
    Pasi e ka hequr se nuk dihej me ke e kishte ……
    kaq

Leave a Reply to erosss Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas