Humor

Perversë apo shakaxhinj? Ja përse e përdorin në Napoli imazhin e Cristiano Ronaldos…


               Publikuar në : 17:30 - 19/07/18 |
mapo.al

Cristiano Ronaldo ishte goditja e verës në merkato. Ylli portugez u transferua nga Real Madrid te Juventusi dhe në Napoli nuk është pritur aspak mirë kjo gjë.


Në të gjithë qytetin jugor italian kanë nisur shitjet e një letre higjjenike që ka foton e sulmuesit me fanelën bardhezi.

Kjo nuk është hera e parë që në Napoli ndodh kjo gjë. Para dy vitesh, letrat higjjienike shiteshin me fytyrën e Gonzalo Higuain, i cili la Napolin pikërisht për Juventusin.

Në sezonet e fundit është ndezur shumë rivaliteti mes Juventusit dhe Napolit, skuadra që kanë luftuar për titullin kampion këto vite, në mungesë të Interit dhe Milanit.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas