Aktualitet

Përshkallëzohen protestat? Analisti bën paralajmërimin e fortë për qeverinë


               Publikuar në : 22:58 - 02/04/18 |
mapo.al

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një paralajmërim të fortë përsa i përket protestave të banorëve të Kukësit që po mbahen para Drejtorisë së Policisë në Tiranë.


I ftuar në emisionin ‘Opinion” Vangjeli tha se po projektohet një protestë para gjykatës e cila do të jetë e në përmasa të mëdha.

“Është projektuar një lloj proteste që do të bëhet para gjykatës që do të jetë masive dhe do të ketë një përshkallëzim të paparashikueshëm,” tha Vangjeli.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas