Aktualitet

Përshkallëzohen protestat? Analisti bën paralajmërimin e fortë për qeverinë

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një paralajmërim të fortë përsa i përket protestave të banorëve të Kukësit që po mbahen para Drejtorisë së Policisë në Tiranë.


I ftuar në emisionin ‘Opinion” Vangjeli tha se po projektohet një protestë para gjykatës e cila do të jetë e në përmasa të mëdha.

“Është projektuar një lloj proteste që do të bëhet para gjykatës që do të jetë masive dhe do të ketë një përshkallëzim të paparashikueshëm,” tha Vangjeli.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas