Aktualitet

Përplasi 10-vjeçaren me furgon, policia e vë në pranga


               Publikuar në : 12:16 - 06/04/18 |
mapo.al

Policia ka arrestuar në Burrel një 57-vjeçar, drejtues i një furgoni, i cili ka aksidentuar një 10-vjeçare.


Bëhet e ditur se në pranga është vënë shtetasi Besim Milloshi, 57 vjeç, banues në Burrel.

Arrestimi i tij u bë pasi në qytetin e Burrelit, duke drejtuar automjetin furgon me targa AA 114 MC ka aksidentuar shtetasen e mitur E.M, 10 vjeçe, e cila ka marrë dëmtime në trup, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas