Kronika

Përplaset me një tabelë në anë të rrugës, humb jetën drejtuesi i motorrit


               Publikuar në : 21:48 - 31/08/18 |
mapo.al

Rreth orës 21:00, në Gosë të Kavajës, shtetasi A. M., rreth 56 vjeç, duke drejtuar mjetin tip motorr, pa targë është përplasur me një tabelë në anë të rrugës dhe për pasojë ka ndëruar jetë, njoftoi Policia.


Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale.

Mësohet se viktima është Agron Memishaj.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas