Kronika

Përplaset fuoristrada me veturën, i plagosuri i shtrirë në Fushë Krujë


               Publikuar në : 19:45 - 25/08/18 |
mapo.al

Katër persona janë plagosur nga një aksident që ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Luz.


Dy makina, njëra me targa shqiptare dhe tjetra fuoristradë me targa italiane janë përplasur rreth orës 19:00, ndërsa katër persona u plagosën.

Dy nga të plagosurit janë dërguar në spitalin Ushtarak, pasi janë dëmtime më të rënda.

5b8193d887b96WhatsApp Image 2018-08-25 at 19.27.03


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas